31. srpna 2022

Přípravka - tréninky od nového školního roku (aktualizace pro 2011 - září)

Ahoj rodičové přípravkových dětí.

Začínáme už ve čtvrtek 1. září!;-)

Změny/posuny v kategoriích.

Tak jako každý rok se děti konkrétních ročníků posouvají o kategorii výše. Někdy to znamená setrvání v dané kategorii, jindy zase posun o kategorii výše.
V případě nejstarších přípravkových dětí to znamená přechod do mladšího žactva a z toho plynoucí změna tréninkových dnů (pro 2011).


Dny a časy tréninků - přehled

Úterý a čtvrtek

16:00 - 17:00 mladší přípravka, ročníky 14, 15, 16

17:00 - 18:30 starší přípravka, ročníky 12,13


Děti ročníku 11 -aktualizace

Tyto děti přecházejí do kategorie mladšího žactva - gratuluji!;-)

Tréninky této kategorie jsou v pondělí, ve středu a v pátek vždy od 16 hodin do 17:30.
Děti by měly absolvovat dva ze tří tréninků během týdne dle výběru, ale mohou samozřejmě docházet na všechny tři. Jeden trénink během týdne je nedostačující.

Dohodli jsme se, že 2011 budou až do konce závodní sezony chodit do přípravky, pokud mohou.
Závodní sezona mladšího žactva je ve své poslední části a naše šikovné děti čekají dvě důležitá klání. Konec bude v 38. týdnu, přesněji 19. - 22. září, podle toho do kterých finálových skupin se naše žákovská družstva dokáží probojovat. Takže přechod by se dal uskutečnit už 23. září v pátek.

Děkuji.

Jdeme na to!

Těšíme se na Vás!!!

Pléša

1 komentář:

  1. Каждый, у кого есть аккаунт Инстаграм, хочет, чтобы его учетная запись была максимально успешной и известной. Достижение схожих результатов может оказаться трудным, если применять как правило естественные виды получения популярности - накрутка подписчиков в инстаграм без отписок бесплатно. KRUTIMINST.RU - это веб-сайт, дающий возможность увеличивать число подписчиков, лайков, просмотров и комментариев в Instagram.

    OdpovědětVymazat