28. listopadu 2021

Změny pro vstupy od prosince (od pondělí 29. 11.)

Dobrý den,

ke včerejšímu dni došlo k nastavení podmínek vstupu do areálů a na sportortoviště OLYMP CS MV. Dle nařízení ředitele OLYMP CS MV byly sportovní oddíly PSK Olymp Praha, TK Olymp Praha a další spolupracující subjekty zařazeny do 3. Skupiny osob využívající prostory OLYMP CS MV. Rozdělení do skupin viz. níže.

   1. skupina – profesionální sportovci (instruktor sportu, sportovec pracující na základě dohody o pracovní činnosti, sportovec pracující na základě dohody o provedení práce, smluvní sportovci a jejich servisní pracovníci a trenéři) a další profesionální sportovci na základě povolení ředitele OLYMP CS MV;
   2. skupina – zaměstnanci resortu ministerstva vnitra – příslušníci policie ČR, hasičské záchranné sbory a ministerstvo vnitra;
   3. skupina – spolupracující tělovýchovné jednoty a sportovní kluby – PSK Olymp, TK OLYMP a ostatní; a
   4. skupina – návštěvníci prostor OLYMP CS MV.

V tuto chvíli platí pro všechny, vyjma zaměstnanců OLYMP CS MV, že všechny osoby využívající sportovní infrastruktury OLYMP CS MV, musí mít platný negativní RT-PCR test ne starší 72 hodin. Pro vstup není možné využít potvrzení či certifikát očkování či prodělané nemoci COVID-19. Kontrola testů bude probíhat pracovníky ostrahy a obsluhou sportovišť.

Dále bych Vás chtěl požádat, aby rodiče či doprovod dětí a mládeže nevstupovali do vnitřních prostor a na děti čekali mimo areály OLYMP CS MV.

Poslední informace a podmínka, která se v rámci provozu a fungování mění je změna "vstupek" do areálu Stromovka. Vstupky budou vytvořeny na konkrétní osobu a už nebude možné vyplňovat ručně. Proto prosím odpovědnou osobu, každého oddílu/klubu, aby co nejdříve zaslala seznam členů oddílu na základě, kterého budou vstupky připraveny.

Od 1.12.2021 do 30.4.2022 budou v platnosti pouze vstupky vydané OLYMP CS MV s vytištěným jménem. Prázdné či ručně vyplněné vstupky nebudou opravňovat ke vstupu.

Tento krok je zaveden z důvodu ochrany profesionálních sportovců OLYMP CS MV, kteří se připravují směrem ke státní reprezentaci a zmírnění epidemiologického dopadu a zabránění šíření nemoci COVID-19.

Případné dotazy zasílejte e-mailem. Na některé se pokusím odpovědět, některé mohou být řešeny při poradě vedení OLYMP CS MV.

S pozdravem
 
Bc. Tomáš Linhart
vedoucí oddělení provozu a služeb
 
tel.: +420 974 836 242
mob.: +420 739 392 659

Žádné komentáře:

Okomentovat