12. října 2021

Tréninky, déšť, volání Pléšovi těsně před tr. a další drobnosti;-)

Tak pochvala a uznání pro všechny, kteří dnes dorazili s dětmi navzdory velice špatnému počasí, které začalo až někdy okolo třetí odpoledne. A v tom je ten problém. Pokud prší celý den, je tak nějak jasné, že trénink odpadne, když nemáme možnost vnitřních prostor. A ten zatím nemáme. Do atletické haly (kam stejně přípravkové děti moc nesmějí chodit trénovat) můžeme až od listopadu a nafukovací hala se staví většinou v půlce října. A když začne pršet jen chvíli před tréninkem a jsme v tom krátkém mezidobí bez vnitřních prostor a já ani nemám čas napsat, že trénink odpadá, je to pak pouze na Vás, jestli děti na trénink nakonec pošlete, nebo ne.

No a s tím telefonováním v autě to u mě máte tak, že já v autě netelefonuji, nikdy. A jelikož se na trénink dostávám v době, cca hodinu před jeho začátkem a začne pršet a všichni mi začnou volat a psát..
..omlouvám se, ale to fakt nedávám:-)

Naštěstí tyto stavy netrvají dlouho. Hala bude, a pak nebude problém ani v dešti vyslat ratolesti na trénink.
Do té doby je tu alespoň spojovací tunel, který jsme dnes použili a můžeme se v něm před deštěm schovat, ale to je pouze provizorní řešení a určitě by to nepokrylo potřeby tréninku přípravky v plném rozsahu. Ten tunel má asi 42 metrů a pět drah. Navíc tam mají právo chodit všichni sportovci, kteří se zrovna nacházejí v areálu.

Děkuji, Pléša*

Žádné komentáře:

Okomentovat