31. srpna 2021

Soustředění Litomyšl srpen 2021 - starší žactvo, dorost

Tohle bylo asi nejlepší soustředění se staršími za poslední roky a nebojím se říct, že od dob starého Pléša týmu!
Jídlo.
Skvělé, snídaně snad předčily i ty na Zadově, a to už je co říct! Na obědy a večeře jsme sice museli docházet, ale do restaurace, která byla vzdálena tři minuty od ubytování. Jídla bylo hodně a bylo dobré. A kdyby náhodou ne, vždycky to spraví trochu eidamu!;-)
Ubytování.
Hned vedle zámku, nádhera a samotné pokoje byly ok. Sice tam nebylo třeba tolik ukládacího prostoru, nebo společné sociálky, ale nebylo to nic, co by nás rozladilo.
Počasí.
Sice nevyšlo ideálně, tedy žádná vedra, ale zase nám pršelo snad jen jednou a trénovat se v tom dalo dobře. Bazén jsme tak navštívili jen jedinkrát, a to hned po příjezdu. Je však úsměvné, že tam nebyla téměř ani noha a my měli koupaliště celé pro sebe!
Tréninky.
Toť moje tajemství, neřeknu, ale zeptejte se dětí;-)
Kaňka.
Musel jsem po polovině poslat domů jednu nastydlou dívku a všechny nás to moc mrzelo.
Minigolf.
Boží! Kdo šel, nelitoval. Moc jsme si to užili, společně a pěkně se u toho odreagovali od tréninkového drilu a je jedno, kdo nakonec vyhrál, ale byl jsem to já!:-D
Socializace.
Zeptejte se dětí, ale za sebe říkám: Just like old times! Vycházeli jsme spolu pěkně, bavili se, makali a celkově si to moc užívali a to mě téměř povznášelo k výšinám. 
Na děti jsem byl sice sám, ale jejich příkladné a vzorné chování způsobilo, že jsem po tomhle soustředění nebyl prakticky vůbec unavený, ba naopak, spokojený, šťastný a nabitý energií z povedeného soustředění!

Tak díky, děcka, Váš Pléša*

Žádné komentáře:

Okomentovat