1. dubna 2021

Soustředění v roce 2021 - léto

S plánováním letních soustředění v této době to je složité. Nebudu se rozepisovat proč, protože to je snad každému jasné.

V současné době to vypadá předběžně, asi následovně.

Léto

Jeden termín máme jistý poslední týden v červenci v Litomyšli. V tuto dobu však nedokáži říct, kdo tam pojede. V rámci férovosti upřednostním spíše nejstarší (06+), nebo střední (07, 08, 09) děti. Máme tam pouze 40 míst a pokud bych je nedokázal zaplnit staršími, raději vezmu ty střední, kterých je o něco více.
Malé (10 a mladší, tedy přípravka) bych tam vzal asi pouze v případě, že by ty ostatní skupiny nedokázaly naplnit zmíněný stav. Kombinace v tomto termínu nejsou možné, protože obě starší skupiny by nedaly dohromady stav do 40 lidí (i s trenéry).

Další termín se nám rýsuje cca od 15. srpna, tak též v Litomyšli, kdy se tam možná uvolní místo (stejně jako v loni - nebude moci přijet skupina ze zahraničí) a bylo by to na počet více, než v červenci, takže by se dalo uvažovat i o více skupinách v jednom termínu. Toto však jisté není a rozhodne se o tom nejspíše v květnu.

S ohledem na uvedené informace bych stejně asi to druhé soustředění plánoval na ten samý termín, aby jste si mohli alespoň pravděpodobně naplánovat účast vašich dětí na některém ze soustředění. Je však možné, že to zkrátka nevyjde a budu muset hledat jiný termín a možná ještě složitěji, třetí, protože se nevejdeme. Pokud by to šlo a mohu Vám dát alespoň nějakou "jistotu", tak soustředění nebudeme plánovat na první dva týdny prázdnin. Víc pro Vás teď nemám. Omlouvám se za komplikace, ale v téhle době je plánování letních akcí nejisté.

*****

Zadov - léto (červenec - srpen)

Byla by tu ještě možnost, jet v létě na soustředění na Zadov. Tuto možnost jsem zvažoval hlavně pro ty nejmenší, kterým by tolik nevadila absence atletické dráhy, ale zase by to bylo bez bazénu. Hlavní problém by pak byl především v ceně, kterou by nám pan ředitel nemohl stanovit jako mimo sezonu (jaro/podzim), kdy tam na soustředění normálně jezdíme. To by se asi muselo jet někam jinam.

Zadov - konec "školního" roku (červen)

Je tu možnost, jet na, no, řekněme tedy soustředění stejně jako minulý rok na konci š. r. Cena by byla mimosezonní, místa by tam asi bylo dost pro všechny, kteří by mohli/chtěli jet, ale podle slov pana ředitele to asi vláda těsně před prázdninami ještě nepustí. Pokud ano, stačilo by se domluvit během května.

Pléša

Žádné komentáře:

Okomentovat