9. prosince 2020

Tréninky pro přípravku ve Stromovce

Ahoj rodičové.

Do areálu nesmíme, na tom se nic nemění, ale se staršími skupinami už trénujeme venku ve Stromovce. Tak to zkusme i s tou přípravkou!:-)

Tréninky však nebudou pravidelně, a to ze dnou důvodů:
1)
Netušíme, co na nás vláda zase vymyslí a jak rychle to spustí, takže nějaké plánování pravidelných tréninků teď nemá smysl.
2)
Nejsem schopen si představit, jaký bude zájem rodičů/dětí, počasí a především stav trenérů, kteří by se na tréninky dostavovali, takže to budeme dělat nárazově, pokud možno v jeden konkrétní den. Dám Vám vždy s předstihem alespoň jednoho dne vědět, ať se na to stihnete připravit.

Ideálním dnem by byl čtvrtek, nebo úterý. Je tu i možnost u/dělat to o víkendů, ale to je spíš stav nouze.

A teď ty důležité věci:

* Vím že malí už chodí do školy, a proto jsme se dohodli stanovit začátek tréninku/ů na 15:00.

* Doba tréninku bude max. hodinu a půl, ale spíš méně, protože v půl čtvrté už je tma.

* Sraz bude, pokud neurčím jinak, ve Stromovce vedle Šlechtovky a stánku s občerstvením u laviček.

* Děti nám přivedete, odevzdáte a my Vám je zhruba za hodinu a čtvrt na tom samém místě zase vrátíme.

* Samozřejmě tam počkám, dokud si děti nerozeberete. Teoreticky je mohu i odvést na rozcestí u řeky (je to blíž, než je vést k Olympu), kde je naberete autem (ale toto jen v případě nouze, nejsem chůva;-).

* Děti musí být dobře, dostatečně, ale sportovně oblečené!!! Sebou ať mají lahev s pitím, ale takovou, se kterou se mohou přemisťovat po parku. Batůžky raději ne, stačí ta voda do ruky.

A teď to nejdůležitější!!!
Tento trénink opravdu není pro každého. Vím, že jsem zprávu poslal všem, ale to proto, že někteří mají děti v obou přípravkových kategoriích, a taky je dobré vědět, že se něco děje.

Tréninky budou zatím POUZE pro starší přípravkové děti, tedy ročníky 10, 11 a 12 pouze z těch, co už mají dovoleno chodit se staršími.

Prosím, respektujte toto rozhodnutí a nevoďte mi mladší děti se slovy, že už se doma moc nudí a tohle přeci zvládnou. Představa ohromné skupiny je příjemná, ale zároveň děsivá. A zítra na to budeme jenom dva. Navíc, pokud se nepletu, tak venku může být 50 osob max., což splníme, když přijdou děti pouze ze starší přípravky (kdyby přišly všechny!!!:-))).
Když se to osvědčí a bude dost trenérů, můžeme to pak zkusit i s těmi nejmladšími.
Taky mi, prosím, nevoďte děti, které vyloženě nechtějí, trucují a na tréninku by byly protivné, z toho by nám asi hráblo.

Pokud bude ošklivo, tak trénink zruším a udělám to oznámením sem na stránky nejpozději do 14:00. V nejhorším případě pošlu zprávu, že to padlo, kdyby něco (podle nějaké předpovědi mělo snad zítra i sněžit;-).

Snad je to vše. Tak mi klidně napište, kdo by zítra asi přišel, ať mám představu.

A poslední věc. Kdyby chtěl někdo z rodičů asistovat, ale pouze jako dozor (neaktivně), pro jistotu, kdyby by se něco stalo a dětí bylo hodně, budu jedině rád:-)

No tak já se tedy zítra těším!!!

Pléša*

Žádné komentáře:

Okomentovat