11. října 2020

Tak nám to zavřeli..

Ahoj rodičové, trenéři, přátelé atletiky, lidé nosící mi svačinu a samozřejmě, atleti všech Pléša týmových kategorií.

Máme na chvíli zase utrum (min. na 14 dnů) s trénováním v areálu Olympu ve Stromovce. Všichni určitě chápete, že v tuto chvíli to ani nejde jinak.
Jak, kdy a pokud vůbec to dáme dohromady s trénováním ve Stromovce v parku, na tom se pokusíme s trenéry dohodnout a vypracovat nějaký plán.
V tomto týdnu bych to však viděl bledě, protože nevíme, jaký bude přesný výklad pro trénování/shromažďování se (organizovaných) skupin a bude-li něco na ten způsob povoleno. Navíc má být celý týden velice ošklivé, chladné a deštivé počasí, ve kterém se dá po takovém běhání v parku nastydnout raz dva!
Mějme tedy respekt k nařízením vydaných vládou, ať si o nich myslíme cokoliv, ať s nimi třeba i nesouhlasíme, ale nesnažme se je obcházet a vykládat si je po svém.
Mějme i úctu k lidem, kteří jsou touto nemocí postižení a trpí, a to nejen zdravotně, ale i ekonomicky. Může to potkat kohokoliv z nás, nebo našich blízkých, tak se snažme to vydržet, ať se dočkáme (pokud možno) šťastného konce.
Mějme i víru, že to všechno nakonec přečkáme s minimálními újmami a budeme zase moci svobodné žít, dýchat a pracovat, či podnikat bez omezení, která nás všechny tolik svazují!

Myslím na Vás i na vaše rodiny a moc Vám všem držím pěsti!!!

Pléša

Žádné komentáře:

Okomentovat