7. září 2020

Úspěchy všech družstev žactva Olympu v MPD;-)

V závodní sezoně, která je hodně nestandardní, ale přece probíhá se moc pěkně daří všem žákovským družstvům, což nám dělá opravdu radost.:-)

Tady je shrnutí s malou poznámkou o tom, že nebudu vyzdvihovat ty nejlepší, kteří jsou jasní, se svou formou a výkonností, kdy porážejí soupeře na hlavu a dělají hlavní body. Důležití jsou i ti, kteří přijdou, zabojují a urvou nějaký ten bodík, což je v celkovém součtu zásadní pro úspěch družstva. A ve finále zaslouží uznání i ti, co zabojují, ale nezabodují, protože o tom družstva jsou, o týmovosti a trochu i obětování se na ne třeba populárních disciplínách. 

Starší žáci
Opanovali s přehledem dvě kola své skupiny, soupeře přejeli o parník a postoupili suverénně do pražského finále. V jejich případě se dá mluvit i tom, že by se v tomto finále mohli pokusit o postup na Mistrovství Čech. To se ale asi trochu zapotí. Moc se těším!

Starší žákyně
Na dvou základních kolech i holky mákly a podařilo se jim být dvakrát třetí, což znamená taky postup do A finále. Dívky asi nemohou mít postupové ambice jako kluci, ale o pěkné umístění mezi staršími děvčaty v rámci Prahy se pokusit mohou a i na toto klání se moc těším!

Finále MPD staršího žactva Prahy je v sobotu 12. září v Edenu (Slávia).
Závody jsou to na celý den a počítám s každým, kdo má nohy a ruce (zdravé), že přijde a vydá tam ze sebe to nejlepší, co v sobě najde! Tak držte v sobotu palce a klidně se přijďte podívat!

Mladší žáci a žákyně
Jejich soutěže družstev se ještě počítají dohromady. Obě družstva však včera zazářila a na kole, které už bylo bráno jako semifinálové (protože ta základní odpadla) skončila na druhých místech. A nutno přiznat, že nám chybělo pár želízek v ohni, která mohla změnit i tento stav. Bez ohledu na si rovněž kluci a holky z Olympu zajistili účast ve finále družstev. Velká gratulace!

Finále MPD mladšího žactva Prahy je v pondělí 21. září v Edenu (Slávia).
Závody probíhají jako standardní kola, jen v rozsahu všech disciplín pro ml. ž.

Pléša

Žádné komentáře:

Okomentovat