21. září 2020

Podzimní soustředění Zadov 2020 - DŮLEŽITÉ A VELMI SPĚCHÁ!!!

Poznámka pro nováčky z náboru:
Můžete si to přečíst a pokud bude zájem z vaší strany, tak jen v případě osobního pohovoru se mnou.

Zadov 2020 - PT
Potřebuji, abyste si to pozorně přečetli, zvážili možnosti a okamžitě mi obratem dali vědět, jestli vaše děti budou mít v daném termínu/turnusu pro ně určeném zájem, s ohledem na možnosti a okolnosti, které z toho pro Vás vyplývají.
Jsem rád, že máme tyto termíny, protože ti mladší především měli původně jet někdy v půlce října, během školy. Zároveň, pokud by chtěli jet i nějací rodiče, tentokrát už ne jako náhrada za trenéry, ale proto, že v tom červnu to bylo moc fajn, ať se mi taky ozvou.
Místa je relativně málo a jestli bude nějaké další, to závisí právě na tom, jak rychle a kolik se Vás ozve.
Je možné, že po naplnění stavu to utnu a smůla pro všechny, kdo váhali, nebo se neozvali. I proto tentokrát prosím, aby vaše přihlášky byly na 99% závazné. Na hotelu je/bude celkem plno a nemohu si dovolit hlásit počty +/- třeba 15 (jako vždycky), ale co nejpřesnější.
I tak si ale vyhrazujeme jako trenéři právo, udělat finální výběr sami.
Děkuji za pochopení a omlouvám se, že to tak strašně spěchá, ale září je na akce velice náročné a pan ředitel se mi ozval s touto urgencí v pátek odpoledne, takže jsem neměl moc kdy to oznámit

I. turnus - mladší žactvo a přípravka, roč. 08, 09, 10, 11 (a možná nejlepší 12)
22. říjen až 27. říjen (čtvrtek až úterý)
Jelo by se netradičně až odpoledne, po škole (cca mezi 14 - 15 h.), aby děti zameškaly co možná nejméně. Sice bychom tam přijeli večer, nejspíš za tmy, ale druhý den by se dalo začít hned ráno. Pondělí a úterý má prý spousta dětí volno, tak by nemeškaly. Pokud nemají volno, já s tím nic neudělám.

II. turnus - starší žactvo a dorost, roč. 04, 05, 06, 07
27. říjen až 1. listopad (úterý až neděle)
Jelo by se tradičně dopoledne a na Zadově by proběhla výměna dětí (stejně jako v loni). Tady není moc co řešit. Pokud by děti neměly volno v úterý, musíte je vytáhnout na den ze školy.

Důležité poznámky:
1.
Je možné, že 07 by mohly jet na jeden z turnusů podle výběru, ale pouze v případě, že by chtěly jet na sou, ale v tom svém termínu by nemohly. Pokud nastane tato možnost, dejte mi to důrazně vědět! I tady pak bude na našem zvážení a možnostech (dostatek místa a trenérů), jestli to dovolíme, či ne. Primárně by však měly jet 07 ve druhém termínu/turnusu.

2.
Nechci to komplikovat více, než to zatím je, ale je tu ještě možnost, že výměna turnusů by proběhla už v pondělí 26. To však nezáleží na rodičích, ale na trenérkách, jak nakonec budou moci jet s ohledem na jejich studium, či zaměstnání. V tom případě bych se s velkými možná vrátil už v sobotu v podvečer.

3.
Turnusy musí navazovat kvůli cestě autobusem, který nám možná ani oddíl nebude chtít/moci tentokrát zaplatit. Tak či tak je to úspora peněz, když pojede autobus plný tam i zpět.

! ! ! ! ! UZAVÍRKA PŘIHLÁŠEK - STŘEDA 23. ZÁŘÍ ! ! ! ! !

Pléša

2 komentáře: