27. srpna 2020

Sou Litomyšl srpen 2020 - zhodnocení

Dlouho jsem přemýšlel, jak to napsat (a ani se mi nechtělo), slova nepřicházela a myšlenky se mi honily hlavou bez nějaké konkrétní podoby.

Tak to napíši co možná nejjednodušeji.

Soustředění proběhlo v klidu a pohodě, tak jak by se dalo čekat. Počasí si sice v prvních dnech postavilo hlavu, ale vynahradilo nám to ve zbytku týdne, kdy došlo i na večerní koupání. Jídlo bylo tradičně trochu horší, ale vše nám vynahrazovalo to úžasné místo, na kterém jsme byli. Už po osmnácté! Terka byla perfektní a velice prospěšná pro tým ve všech směrech a zaslouží můj velký dík a obdiv za to, jak šikovná a nadšená je do trénování. Tréninky, ubytování, město, soužití, to všechno by bylo fajn a v pohodě, chtěl bych napsat a tak to i bylo, až..

..až na to, že jsem z týmu musel těsně před koncem pobytu vyloučit čtyři svěřenky za hrubé porušení životosprávy. Nebylo to pěkné a nedělalo mi to radost. Ale možná, že když holky dostanou přes prsty teď, třeba si uvědomí, že je špatné, co dělají a pomůže jim to v tom, aby nespadly do ještě větších sr...k.

Děkuji (skoro) všem rodičům za jejich cenné rady, přístup, postřehy, i zhodnocení. Moc mi to pomohlo při řešení této nelehké situace.

Jinak jsem si soustředění moc užil, bavilo mě to a těším se další práci s dětmi.

Pléša

Žádné komentáře:

Okomentovat