25. července 2020

Sou Litomyšl červenec 2020 - zhodnocení

Bude to asi nejkratší zhodnocení soustředění, jaké jsem kdy napsal. To proto, že jsem unavený a nechci to psát třeba po několika dnech, zvlášť když mě čeká příprava na to další, které je od teď přesně za týden a navíc jsme plný dojmů, tak to udělám pěkně z čerstva.

Tohle bylo opravdu asi to nejnáročnější soustředění, jaké jsme jako trenéři zažili. Nebudu tady rozepisovat proč, protože to snad všichni víte a pokud ne, tak se mě prostě zeptejte.

Poděkujte především trenérkám Terce, Hance a Lucce, protože jsou skvělé, perfektní, nezničitelné a s vašimi dětmi to zvládaly na výbornou!!! Bez nich by vůbec nebylo možné, udělat takhle pěkné soustředění. Absence Nikči byla citelná a moc nám tam všem chyběla, ale letos to zkrátka nešlo. Holky však perfektně zastaly její práci a dokázaly pokrýt vše co bylo třeba od skvěle připravených a vedených tréninků, přes administrativu a různé to papírování, organizaci, a taky zastaly tu velice důležitou, lidskou a přátelskou část při péči o děti v době, kdy se projevují jejich bolístky a nastupuje stýskání po maminkách. Všechno to zvládaly na výbornou a dost možná by to daly i beze mě, protože já jsem se tam jen ploužil po chodbách, civěl a zabavoval mobily a dost možná jsem tam byl úplně k ničemu, což si myslí minimálně jedna osoba na Olympu;-)
Líbejte holkám trenérkám ruce, protože jsou BOŽÍ!!!
Bez nich, by Vám teď doma děti brečely, nebo byly naštvané, či zklamané, ale s TERKOU, HANKOU A LUCKOU mohu toto soustředění prohlásit za.. VÝBORNÉ!

Děkuji jim upřímně a z celého srdce za vykonanou práci! Jste skvělé!!!!!

Vážně jsme si to s dětmi všichni užili.

A děkuji Kájovi, že nám přijel vytrhnout trn z paty na ten startovací víkend!

Jdu spát..

Pléša

Žádné komentáře:

Okomentovat