21. června 2020

Soustředění Litomyšl léto 2020, červenec a srpen - seznamy přihlášených dětí

ČERVENEC - 18. - 25.

Seznam přihlášených (kategorie/abecedně)

Přípravka
Bár Hugo 09
Bergl Jonáš 11
Brabencová Anežka 11
Brickenden Mia 10
Breznenová Barbora 10
Brožová Viktorie 10
Cowan Matthew 09
Černý Filip 10
Červenka Hynek 09
Deodati Adriano 10
Dobal David 10
Dobal Martin 12
Foglarová Glorie 12
Gabriela Izabela 11
Gadaleta Samuel 12
Havlínová Adéla 09
Holcová Klára 10
Horáčková Klaudie 12
Hošpes Jonáš 10
Hríčovec Boris 11
Jelínková Vesna 12
Klégr Benjamin 10
Klimešová Julie 11
Kovaříková Klára 11
Lichtneger Sebastian 09
Linhartová Patricie 09
Malinová Dominika 09
Minks Emma 10
Noháč Matěj 09
Novotná Emma 10
Oulehlová Sofie Johana 09
Pelantová Kateřina 09
Píšová Karolína 11
Pravdová Adéla 09
Rund Jonáš 12
Řežábková Kristýna 10
Tomanová Dominika 10
Vlachynská Karolína 10
Vlček Robert 09
Vlček Vincent 11
Volák Hugo 09
Vránová Mia 12
Zlesáková Lucie 09
Celkem 43

Mladší žactvo
Cíchová Klára 08
Cowan Jack 07
Haloun Jan Josef 08
Hošpes Matyáš 08
Hradecká Viktorie 08
Klégr Sean 08
Kovář Jan 08
Kratochvílová Ida 07
Menzelová Chiara Charlotte 08
Noháčová Anna 07
Růžička Štěpán 07
Rybková Dina 07
Rybková Gaja 07
Schon Natalie 07
Toman Magdalena 07
Tomanová Gabriela 08
Tornikidis Matias 08
Tulachová Žofie 08
Vlček Eda 07
Celkem 19

Starší žactvo a dorost
Brendlová Agáta 05
Fišer Samuel 05
Holková Anežka 05
Jelínková Ella 05
Landová Eliška 04
Macháček Šimon 05
Pravda Vojtěch 05
Šilhová Josefína 04
Šulc Matěj 05
Volák Robert 06
Zlesák Petr 06
Celkem 11

Celkem všech 73 (červenec)

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

SRPEN 1. - 8.

Seznam přihlášených (nerozděleno)

Andres Mikuláš 06
Borovka Kryštof 06
Brendlová Agáta 05
Fišer Samuel 05
Haasová Adéla 04
Haasová Matylda 06
Haman Hugo 05
Hanušová Alexandra 05
Haranta Matyáš 05
Holá Anna 04
Holková Anežka 05
Jelenová Leontýna 06
Jelínková Ella 05
Kašková Karolína 06
Kněžková Laura 05
Kratochvílová Štěpánka 06
Krejčí Ondřej 07
Landová Eliška 04
Mahrová Michaela 05
Macháčková Andrea 04
Malá Veronika 05
Matouš Ladislav 04
Motyčková Kateřina 05
Neruda Adriana 04
Potočková Eva 05
Pudil Kryštof 05
Preislerová Emma 07
Robková Anna 05
Sahajdák Oldřich 06
Saidl František 06
Sudlík Sebastian 04
Svobodová Anna 04
Torbová Ela 05
Volák Robert 06
Zlesák Petr 06
Celkem 35

Žádné komentáře:

Okomentovat