23. června 2020

Cíl - je atletika!

Tato zpráva se týká pouze dětí ročníků 06, 05 a 04, tedy kategorií staršího žactva a dorostu.

Ahoj rodičové.

Občas se stane, že v životě a v práci, kterou děláte dojdete do bodu, kdy cítíte a víte, že je třeba udělat změnu. Tím se chcete posunout dál, jinak byste zůstali stát na místě, nebo ještě hůř, vrátili se o krok, či rovnou o skok zpátky.
Za ty dlouhé roky na Olympu jsem vedl a trénoval ke spokojenosti všech zúčastněných spoustu dětí i mládeže. Děti a později, když vyrostli tak i (mladí) dospělí se ve všech kategoriích podíleli na zdravém a úspěšném chodu oddílu ve všech možných týmových soutěžích a ti nejlepší dokázali sbírat i individuální ocenění na těch nejvyšších závodech, jakými jsou třeba mistrovství republiky. A to včetně úspěchu nejcennějšího, tedy zlaté medaile.
Atletiku v Pléša týmu jsme dokázali dělat na vysoké výkonnostní úrovni a zároveň se jí bavit a užívat si společné chvíle dřiny i odměny v podobě úspěchů na závodech. Byl to náš zdravý životní styl.

Tímto chci říct, že mám vizi, jak to i nadále dělat co možná nejlépe, protože je za mnou úspěšná historie trénovaní a systém, který k tomu vede.

Bohužel už nějaký čas nenacházíme společnou shodu s trenéry staršího žactva a dorostu v tom, jakou cestou se dále ubírat a z toho vyplývají rozepře, což není dobré pro nikoho.
To těžké, co z toho pro Vás plyne je, že je třeba udělat rozhodnutí, kterou cestou se chcete vy (tedy vaše děti) dále ubírat. V podstatě máte dvě možnosti výběru.

A
Moje vize, moje zodpovědnost a vše s tím spojené. Pléša.

B
Představa ostatních, původních trenérů, se kterými už nesdílím stejné představy, jak nadále vést skupinu staršího žactva a dorostu. Tedy Jana, Matěj, Michal.

S úctou a bez ohledu na to, jak se rozhodnete Vás zdravím a očekávám, že mi po skončení školního roku dáte vědět, jak jste se rozhodli. Děkuji za všechny děti, které jsem měl možnost trénovat a podílet se na jejich výkonnostním i osobnostním růstu. Moc mě to bavilo. A to si piště, někdy to byla pořádná dřina!:-)
Dějte mi vědět, prosím do 3. července, ať v den svých nulou končících narozenin dostanu nějaký pěkný dar v podobě zájmu dětí, které budou chtít i nadále nosit na tričkách (nová budou na podzim) nápis.. Plešatý.. pardon, chci říct Pléša tea.. zatr.. tak tedy na potřetí Pléša team!

Pléša

https://www.youtube.com/watch?v=gQrND8SUMF8&t=190s

Žádné komentáře:

Okomentovat