4. listopadu 2019

Zadov podzim 2019, zhodnocení přípravka:-)

Hodnocení soustředění malých, přípravkových dětí se píše skoro samo. Ani si nevzpomenu, na nějaká ta negativa. Vše se dařilo, vše se povedlo. Jedinou vadou na kráse byl fakt, že poslední den jsme vinou počasí nemohli běžet tradiční sjezdovku. To nám ale nezkazilo dobrý pocit z celého soustředění.
Děti byly hodné, chovaly se k sobě pěkně a na trénincích ze sebe dostávaly to nejlepší.
Dobře se i stravovaly, oblékaly, nedělaly neplechu po hotelu a na trenéry nebyly drzé.
Počasí (až na poslední den) bylo nádherné, častokrát málem i na triko. O to lépe se nám v tom trénovalo.
Nikdo se nějak vážněji nezranil, všechny děti byly v pohodě, i když nějaké malé bolístky tam byly.
Měli jsme s Nikčou velkou radost z toho, jak to všechno proběhlo a byli jsme nadšeni z toho, jaká zlatíčka jsme tam s sebou měli!
Nikola byla opět perfektní, svědomitá a zábavná a já jí MOC děkuji za to, že ji to baví se mnou takhle vést. Kde bych bez ní byl? No asi určitě ne na letošním soustředění, protože bez ní bych to nedal.
Speciální poděkování patří i mamince Šárce, která se tam s námi vypravila, aby nám pomohla s dětmi a dodala nám trochu klidu při počtu třech dospělých. Vrhla se do toho bez přípravy po hlavě, ale v žádném případě nezklamala. Byla velice platnou a ceněnou výpomocí a my jí za to opravdu MOC děkujeme!
Jinak už není třeba nic dodávat. Máte úžasné děti, které je radost vést a trénovat. Ostatně většině chodily na WA zprávy, fotky a videa.
Je možné, že některé z dětí má ze soustředění jinou zkušenost a my to mohli v té záplavě nadšení a radosti přehlédnou. Napište mi o tom, pokud se něco takového stalo, prosím.
Soustředění přípravky Zadov podzim 2019 považuji zajedno z těch nejlepších, jaké jsme s dětmi zažili.
Děkuji.
Pléša

Žádné komentáře:

Okomentovat