13. května 2018

MPD mladšího žactva

Obecné informace platná pro všechna kola základních skupin na dráze:

Kdo startuje: mladší žáci a žákyně r. n. 2005 a 2006 a nejstarší přípravkové děti r. n. 2007

Přihlašování: provádí pouze trenér elektronickou formou (dvojboje vybíráme s dětmi na tr.), a to nejpozději den před konkrétními závody (kromě štafet - ty se přihlašují na místě)

II. kolo - 17. 5.
Propozice zde: http://online.atletika.cz/Propozice/propozice/34830 - velmi důkladně pročíst!!!
Výsledky zde: http://online.atletika.cz/vysledky/34830

Další termíny:

III. kolo - středa 30. květen - Jeseniova (opět, jako ve druhém kole)

IV. kolo - čtvrtek 21. červen - Stromovka (jó, je to u nás:-)

Důležité informace:
Časový pořad je pro všechny kola na dráze úplně stejný. Je však třeba počítat s tím, že v každém kole základní části soutěže musí jít děti pokaždé jiný druh dvojboje, takže i časy jejich startů se v každém kole liší.
To je však podružné, !!!!!PROTOŽE!!!!! každý závodící se musí dostavit hodinu před začátkem (15:30) první disciplíny, což jsou týmové štafety (16:30) a nikdo si nemůže myslet, že štafetu nepoběží! Pokud to nestíháte hodinu předem, dáte včas !!!Pléšovi!!! vědět, kdy před štafetami dorazíte s dětmi, popřípadě ho omluvíte, že štafety nestíháte a já tak nemám počítat s účastí dítěte v některé z nich.
Štafety se jako jediná z disciplín přihlašují až na místě. Samozřejmě je to proto, že to není individuální disciplína a v daný den by se nemusely děti běžící konkrétní štafetu dostavit. Trenéři je tak určují až 3/4 hodiny před startem
Nechci zopakovat tu frustraci, kdy na minulé kolo nedorazilo několik dětí a já tak musel zrušit dvě štafety. V některých případech to bylo dáno nezkušeností rodičů i dětí (nováčci) a dá se to odpustit. V těch dalších to však bylo (a nebojím se to napsat natvrdo) blbostí zkušených a ostřílených závodnic, které si myslely, že se jich štafeta netýká.

Doufám, že jsem to napsal dosti srozumitelně;-)

Pléša

Žádné komentáře:

Okomentovat