25. února 2018

Soustředění - seznamy přihlášených

Jaro - Zadov (03, 04, 05, 06, 07)
Beno Sophie 06 - placeno
Brendlová Agi 05 - placeno
Breznenová Anička 07 - placeno
Doleželová Lucka 07 - placeno
Dvořáková Vája 03 - placeno
Haasová Áďa 04 - placeno
Haasová Maty 06 - placeno
Haman Hugo 05 - placeno
Holá Anička 04 - placeno
Holková Anežka 05 - placeno
Hrabáková Barunka 06 - placeno
Jelenová Lea 06 - placeno
Jelínková Ella 05 -placeno
Karásek David 06 - placeno
Kašková Kája 06 - placeno
Kratochvílová Ida 07 - placeno
Kratochvílová Štěpi 06 - placeno
Kněžková Laura 05 - placeno
Krejčí Ondra 07 - placeno
Kunický Krýša 05 - placeno
Landová Eliška 04 - placeno
Mahrová Míša 05 - placeno
Malá Verča 05 - placeno
Maříková Anežka 07 - placeno
Noháčová Anička 07 - placeno
Opletalová Terka 06 - placeno
Ottová Stella 05 - nejede - guma*
Peterková Maruška 07 - placeno
Rajchlová Domi 05 - placeno
Slavíček Bruno 05 - placeno
Svobodová Anička 04 - placeno
Šulc Matěj 05 - placeno
Toman Magda 07 - placeno
Tomanová Gábi 08 N - placeno
Torbová Ela 05 - placeno
Volák Robík 06 - placeno
Zavoralová Ella 05 - placeno
Zlesák Peťa 06 - placeno
Celkem: 37
*guma je označení pro dítě, které se svou vlastní nedbalostí zraní a připraví se tak o možnost jet na sou

Léto - Litomyšl - žactvo (03, 04, 05, 06)
Andres Miki 06
Brendlová Agi 05
Dvořáková Vája 03
Jeriová Madla 05
Haasová Áďa 04
Haasová Maty 06
Haman Hugo 05
Haranta Maty 05
Holá Anička 04
Holková Anežka 05
Hrabáková Bára 06
Jelenová Lea 06
Jelínková Ella 05
Kašková Kája 06
Kněžková Laura 05
Kratochvílová Štěpi 06
Kunický Krýša 05
Mahrová Míša 05
Malá Verča 05
Landová Eliška 04
Opletalová Terka 06
Ottová Stella 05
Pánková Kiki 05
Peterková Andule 05
Robková Anička 05
Sahajdík Olda 06
Sehnal Adam 06
Sergeeva Poli 06
Slavíček Bruno 05
Svobodová Anička 04
Synáčková Adélka 06
Šilhová Josefína 04
Šulc Matěj 05
Torbová Ela 05
Volák Robík 06
Zavoralová Ella 05
Zlesák Peťa 06
Celkem: 37

Léto - Ústí - přípravka (07, 08, 09)
Baudyš Mikuláš 08
Bár Hugo 09
Beran Petr 07
Bogušovský Albert 07
Cápal Maty 07
Cíchová Agáta 10 N
Cíchová Klárka 08
Doleželová Lucka 07
Drbohlav Tom 09
Haloun Jan 08
Hošpes Jonáš 10 N
Hošpes Matyáš 08
Chalupová Anička 09
Jeriová Anička 08
Kaslová Leonka 08
Klégr Ben 10 N
Klégr Sean 08
Kovář Jéňa 08
Kratochvílová Ida 07
Králová Amálka 09
Krejčí Ondra 07
Lichteneger Sebastian 09
Malinová Dominika 09
Maříková Anežka 07
Maříková Magda 09
Mičáková Verča 08
Noháč Matěj 09
Noháčová Anička 07
Novozná Emma 10 N
Oujezdská Julie 09
Oulehlová Johana Sofie 09
Pelantová Kateřina 09
Peterková Maruška 07
Potocký Matyáš 09
Preislerová Emma 07
Rajchlová Dany 08
Růžička Štěpán 07
Rybková  Dina 07
Rybková Gaja 07
Saidlová Rozárka 08
Sobotková Gábina 08
Synáčková Natálka 08
Šafránek Max 07
Toman Magda 07
Tomanová Gábi 08
Tomanová Domča 10 N
Tulachová Žofka 08
Celkem: 47

Ústí - žactvo
Dívky
Ani P., Laura, Stella, Ani H., Áďa, Ani S., Míša, Ella, Maty H., Verča, Ella J.. Ani R., Anežka
Kluci
Peťa

Žádné komentáře:

Okomentovat