7. listopadu 2017

Tréninky v zimě - konečné řešení

Nafukovací hala již v provozu.
Rozdělení tréninků na zimní období pro atletickou přípravku je následující:

Úterý
2011 a 2010
16:00 - 17:00 v nafukovací hale/tunelu

2009, 2008, 2007
17:00 - 18:30 v kombinaci nafukovací haly, tunelu a atletické haly

Čtvrtek - beze změn
Všechny ročníky trénují ve stejnou dobu, tedy:
16:00 - 18:00


S tímto se nedá nic dělat. S trenéry jsme to přerozdělili po úvaze s ohledem na všechny skutečnosti.

Pro jistotu následuje vysvětlení.
Vytížení atletické haly během zimy je veliké. Proto oddíl zastřešil část umělého hřiště, aby přípravka měla i během zimy kde trénovat. Toto zastřešení nebylo nejlevnější a bylo děláno primárně právě pro potřeby přípravky. Musíte si uvědomit, že mohlo dojít i na to, že bychom měli v úterý zapovězený přístup do atletické haly.

Pokud se divíte, že nejmenší děti teď budou mít v úterý trénink pouze hodinu, tak i to bylo v plánu. Je normální, že nejmenší děti trénují jen hodinu. Nezmění se náplň tréninků, pouze se vše bude odbývat rychleji.
U starších dětí to přeci jen bude zredukováno na hodinu a půl, protože ony mohou a vydrží trénovat déle. Ty se pak během 17 až 18 hodiny budou pohybovat v nafukovací hale, nebo v tunelu a po 18 hodině se pravděpodobně budeme přesouvat do atletické haly (na nějaké to běhání), kde tou dobou už nebývá takový provoz.
Navíc bude pravděpodobně vždy jeden z ročníků 07 a 08 během úterků trénovat v hale více, protože do nafukovací haly se najednou vejdou jen dvě skupiny. A jedna skupina starších děti z přípravky se v atletické hale docela rozptýlí. Navíc jsou to zkušené děti, u kterých je mnohem větší šance, že si dají pozor a nenechají se trefit nějakým atletem při tréninku.

Srazy na úterní tréninky
Budou probíhat jako do teď - v atletické hale, ze které pak budou děti odvedeny trenéry přes tunel do haly nafukovací, a po tréninku následně zase přivedeny zpět.
Obuv stačí stejná, v jaké se pohybují děti v atletické hale během tréninků a přezouvat se nemusí, ale je třeba, aby děti byly na přechody oblečené alespoň do nějaké mikiny, protože do haly se jde asi 15 metrů přes venkovní prostory.
Rodiče se nebudou moci účastnit tréninků v "nafukovače", a to z kapacitních důvodů. Mohou však samozřejmě na děti čekat v teple atletické haly.

Prosím, voďte děti na tréninky včas, ať neztrácí tréninkový čas!;-)
Takto budeme trénovat minimálně do konce února.


Pokud k tomu máte jakýkoliv dotaz, zavolejte mi!

Pléša

Žádné komentáře:

Okomentovat