1. září 2017

Tréninky a závody v září - žactvo (mladší)

Ahoj všichni.
Tak už v tom zase lítáme;-)

Tréninky žactva: 16 - 18 hodin.

Pondělí - středa - pátek.

Minimum jsou dva dny v týdnu. Primárně by to mělo být pondělí a středa. Pátek slouží hlavně těm, kteří se nemohou dostavit v jednom z přechozích dnů. Pokud ale někdo chodí 3x týdně, má to k dobru. Pokud někdo naopak může chodit pouze jednou v týdnu, ať se poradí s trenéry, jestli to má vůbec smysl;-)

Závody v září:

14. září - čtvrtek
Semifinále MPD mladšího žactva (družstva)
SK ZŠ Jeseniova
Propozice:
http://www.atletika.cz/propozice1/semifinale-b-mpd-mladsiho-zactva/

21. září - čtvrtek
Finále MPD mladšího žactva (družstva)
Místo bude určeno po semifinálových kolech.

28. září - čtvrtek
Přebor Prahy ve víceboji mladšího žactva (jednotlivci)
Podvinný mlýn

Výběr disciplín pro semifinále a finále MPD.
Děti už nezávodí v předurčených dvojbojích jako v základních skupinách, ale obě své disciplíny si mohou vybrat (nepočítaje v to štafety). Tento výběr, hlavně v elitním A týmu, však podléhá výkonům dosažených během dosavadní sezóny, protože do každé disciplíny mohou nastoupit pouze tři děti za kluky a za holky. Může se tedy stát, že vaše děti budou vybrány do disciplíny, kterou jít nechtějí, ale mají v ní vůči ostatním závodníkům z týmu jeden ze tří nejlepších dosažených výkonů během roku a tím pádem největší šanci na body. V semifinále a finále už je standardní ligové atletické bodování, kdy boduje pouze prvních deset závodníků.
11 - 9 - 8 - 7 - 6 - 5 - 4 - 3 - 2 - 1

Pozn. k MPD:
"MPDčka" jsou povinné pro všechny děti, které v nich závodili už na jaře a v létě a jsou schopné pohybu! Vzpomeňte si, jak se nám dařilo. Na semifinále a finále se týmy mění. Bude A tým a B tým, které se utvoří z dětí od nás a z dětí od M. K. tak, aby vzniklo co nejkonkurenceschopnější  A družstvo. Ostatní budou v druhém B týmu, který si ale rozhodně nebude moci dovolit něco vypustit, protože v Praze závodí celkem 30 družstev ml. žáků a žákyň ve třech semifinálových, a potom finálových skupinách a do obou soutěží vstupují všechny.

Může se však stát, že se obě soupisky naplní dětmi do posledního volného místa a zrovna na to vaše dítě místo nezbyde ani v "béčku". V tom případě to chce přidat v tréninku, aby šla výkonnost nahoru!;-)

Přebor prahy ve víceboji
PP jsou závodem, kam asi nevezmou úplně každého, ale ti schopnější budou mít možnost, utkat se v tradičním pětiboji.

Pléša

Žádné komentáře:

Okomentovat