17. dubna 2017

Soustředění Zadov - jaro 2017

Zhodnocení soustředění.

Bylo to skvělé a nemá cenu se tu rozepisovat, děti určitě vyprávěly. Kdyby se ale přece jen jejich verze v něčem neshodovaly s tou mojí, dejte mi vědět. Rád se dozvím i o tom, že se něco nepovedlo;-)

Takže to napíšu stručně.*
*spoiler: nepovedlo se:-D

Cesta
Tam i zpět proběhla v klidu, ani jsme nikoho nemuseli na pumpě posílat pro bonbóny (zeptejte se co to znamená dětí;-). Hlavně zpátky pak bylo radost jet bez jediného dopravního problému. Cesta o den dříve byla dobrým nápadem.

Ubytování
Bez problémů a čisto, žádné myši, brouci ani jiná havěť na pokojích, pouze ta, která přijela z Prahy. :-D

Jídlo
Neměl bych to říkat, ale jezdíme tam hlavně kvůli tomu jídlu!:-D
Snídaně boží, trenéři na ní většinou trávili cca hodinu a více a jen neradi opouštěli stoly plné skvělého jídla. ;-(
Navíc si děti oproti loňsku mohly vybírat a nabírat jídlo dle chuti a potřeby i na obědy a na večeře, což bylo dalším důvodem, proč byla jídelna naším nejoblíbenějším místem! ;-)

Počasí
Sněžilo jen jednou, a to až poslední den před odjezdem a vůbec to nevadilo. Zima byla jen občas, déšť skoro vůbec a trénovat se v tom dalo velice dobře.

Tréninky
Nemám slov, děti makaly naplno. Možná si někdo občas ulevil a nedal do toho v danou chvíli 100%, ale to není konec světa!

Morálka
Byla vysoká a klesala jen v případě, když jsme dětem zabavili mobily:-D ..což jsme dělali každý den a moc nás to bavilo. Nakonec ani nebylo třeba volat sanitku pro děti kolabující bez přítomnosti telefonů ve svých ručkách.

Chování
Bylo výborné, vzorné, skvělé a jedinkrát jsem nemusel zvýšit hlas! ..to nemohu říct:-)
Ale rozhodně to bylo jedno z těch lepších soustředění, co se zlobení a neplechy týče.

Trenérky
Jana a Naty se velice osvědčily a neměly s ničím žádný problém! Já jsem z jejich přístupu byl nadšen a nebojím říct, že jsme vytvořili skvěle fungující a doplňující se trenérský tým, který si poradil s každým problémem. Díky holky!;-)

Výlet
Poprvé jsme si troufli udělat celodenní výlet. A řekl bych, že se povedl. Nebyla to žádná štreka, nakonec asi jen 16 kiláků, i když původní předpoklad byl cca 20. Nejmenší děti zůstaly doma, ale to byla dobrá volba. Přece jen už byly unavené a volno jim prospělo;-)

Psi
Hafíci byli úžasní! Dětem se s nimi sou líbilo a i já jako pejskař jsem si to tam s nimi náramně užil!
Tedy až na chvíle, kdy mě několikrát v noci probudila tlama slintající mi do tváře (a tím vážně nemyslím svou přítelkyni).

Ája
Vzít mojí Áju byl výborný nápad. Byla naší milou pečovatelkou, když bylo dětem ouvej. Hezky a citlivě se o nás starala. A když jsme šli na celodenní výlet a nejmenší děti zůstaly doma, pěkně si ten den s nimi užila a věřím, že i děti s ní;-) Takže jí moc děkuji a posílám pozdrav do Troji;-)

2007
Zaslouží zvláštní pochvalu. Byly nejmladší a zvládly to suprově. Mezi starší děti dobře zapadly a vytvořily fajn kolektiv, a to to bylo jejich první soustředění. Anežka, Magda, Maruška, Albert a Ondra bravo!

Pléša
Přežil a co se týče mého zdraví, tak po příjezdu jsem se cítil mnohem lépe, než při odjezdu - Šumava mě vyléčila a děti nezničily!

Jé to je zase sloh:-P

Tak už jen napíši, že tohle považuji za jedno z těch lepších, spíš nejlepších soustředění a moc se těším do Litomyšle - 50 dětí, to bude masakr!!!

A kdyby se děti ptaly, tak cenu o nejdelší neumytí se, jsem (opět) vyhrál já!

Díky

Pléša (i za skvělé trenérky Janu a Naty)

Ps: fotky budou, dělám na nich!

Žádné komentáře:

Okomentovat