7. ledna 2011

Odpověď předsedy oddílu na dopis od dozorčí rady

Včera, hodinu před začátkem jednání výboru oddílu, obdržel předseda dozorčí rady od předsedy oddílu odpověď na dopis s žádostí o vysvětlení nejasností.

Celé znění odpovědi ve formátu PDF.

Pro snazší orientaci v komunikaci připraveno spojení obou dopisů ve formátu PDF.

6 komentářů:

 1. Schválně si zkuste spočítat, na kolik otázek bylo odpovězeno.

  OdpovědětVymazat
 2. Typické odpovědi politiků. Dostanou jasně zadanou otázku a odpoví na něco úplně jiného... Hlavně mě překvapilo, že je pro něj předčasné řešit možné budoucí náklady spojené s vítězstvím žen v Extralize. Měli by to mít předem pokryté! Je vidět, že výbor nemá žádnou vizi do budoucna a jenom rozhazuje peníze. Například nákupem Masné.

  OdpovědětVymazat
 3. A ven....a to rychle....je to...

  OdpovědětVymazat
 4. Kolik Vás přišlo pomáhat na vícebojařský mítink? Jediný čeho dosáhnete je to, že poštvete proti sobě všechny atlety!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Nezdá se mi že by to mělo nějak naštvávat všechny atlety.
  Teda mě jako atleta začíná štvát to že vidím jaký je tam bordel.

  OdpovědětVymazat
 6. Souhlasím s předchozím příspěvkem (20.1.). Všudypřítomný bordel mi také vadí. Výbor MUSÍ dodržovat platné stanovy oddílu! Kde bychom jinak byli??? Je dobře, že dozorčí rada dbá na řádné plnění stanov a vedení zápisů. Je to pro dobro oddílu. Je lepší, když na nedostatky upozorní D.R. než nějaký vyšší dozorující orgán, který by zároveň mohl uložit pokutu.
  Copak je nějaká povinnost chodit pomáhat na mítinky? Je to pouze o dobrovolnosti a tato pomoc oddílu je chvályhodná. Ale pokud se podívám v hale na papír s přihláškami na technickou četu na závody, tak je zde dostatečný počet členů, kteří chtějí pomoci oddílu s přípravou závodů. Takže bych neházel všechny do jednoho pytle.

  OdpovědětVymazat