7. října 2010

Bývalý člen výboru oddílu Miroslav Poche přiznal účetní manipulace

Bývalý člen výboru oddílu Miroslav Poche, který měl být ve výboru mimo jiné zodpovědný za získávání sponzorů a dotací pro oddíl, rezignoval na všechny stranické funkce v ČSSD poté, co přiznal Hospodářským novinám přinejmenším neetické praktiky při poskytování příspěvků ČSSD.

Více v těchto článcích:
iHNed (přepis rozhovorů novinářů s Pochem)
iHNed (analýza)
iDNES
Novinky

AKTUALIZACE:
Článek po volbách na Aktuálně

4 komentáře:

 1. Tak jestli chce takovéhle lidi Kára ve vedení oddílu, tak je celkem jasné, jakým způsobem to chce vést a kam to bude směřovat!

  Jestli to teda chápu správně, tak se sám prokecl. A ještě k tomu se pak ukázalo, že to všechno vlastně ani nebylo nutné dělat. :-) To je docela fór.

  Na druhou stranu se ukazuje, jak u nás strany taky získávají peníze. Na venek je jen vidět, že politik dostal hezkou trafiku ve vedení nějakého státem nebo městem ovládaného podniku a dostane za to slušné peníze. Jenže oni pak velkou část těch peněz jako odměnu/provizi vrátí zase zpátky do strany.

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkně se nám vybarvil, panáček.

  OdpovědětVymazat
 3. Jako bychom nečekali, že se něco takového bude dít... No jo no, když si Kára dokáže prosadit do vedení takovýhle idioty, tak pak není divu, kam se ty peníze ztrácejí. Schválně kolik si z toho vydělala ČSSD a Kárský & spol. na rozkrádání Olympu.

  OdpovědětVymazat
 4. by me zajimalo kolik z tech kretenu,co zalozili tyhle stranky,dela atletiku na nejake slusne urovni. Mozna by bylo jednodussi,kdyby si zalozili svuj oddil a tam si delali svoje inteligentni reseni,me jako Atletovi na Olympu bylo dobre a je mi jedno,kde se berou penize na to aby to fungovalo jak ma.....VY tomu rozhodne nepomuzete,aby to bylo ku prospechu....!

  OdpovědětVymazat